Łąki Bratiańskie

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
420 000 PLN
Powierzchnia
136,24 m2
Liczba pokoi
5

Nieruchomość korzystnie zlokalizowana w odległości 400 m od granicy miasta Nowe Miasto Lubawskie z dojazdem drogą asfaltową. Na działce o powierzchni 10100 m2 znajdują się dwa budynki mieszkalne i trzy budynki gospodarze. Pierwszy budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej mieszkalnej 89,90 m2 jest po remoncie wewnątrz 5-6 lat temu, okna pcv wymienione w 2014 roku, sufity podwieszane, łazienka po remoncie wykończona płytkami w korzystnym standardzie, centralne ogrzewanie grzejnikowe z pieca węglowego usytuowanego w przyległym budynku gospodarczym. Posadzki betonowe wykończone płytkami oraz część salony wykończona deską egzotyczną. Na poddaszu znajduje się jedna sypialnia. Budynek składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Dach kryty eternitem i onduliną, ściany zewnętrzne nieocieplone wykończone tynkiem zewnętrznym z lat budowy. Rok budowy budynku 1906.
Drugi budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej mieszkalnej 52,62 m2 jest ocieplony z wymienionym pokryciem dachu na blachodachówkę, wymienionymi oknami na pcv oraz wymaga generalnego remontu wewnątrz. Budynek po zmianie sposobu użytkowania z budynku gospodarczego na budynek mieszkalny w 2004 roku.
Na nieruchomości znajdują się dodatkowo trzy budynki gospodarcze w tym: budynek gospodarczy o pow. uż.: 60,16 m2, budynek gospodarczy o pow. uż. 86,14 m2 oraz budynek gospodarczy o pow. uż. 41,10 m2, w którym znajduje się kotłownia do budynku mieszkalnego.
Działka w pobliżu budynków ma teren płaski, natomiast na zachodniej części działki jest wzniesienie o wysokości 20 m.

  • Szerokość działki (mb.): 84
  • Długość działki (mb.): 144
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Hanna Olszewska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Szacowanie i Obrót Nieruchomości Hanna Olszewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Szacowanie i Obrót Nieruchomości Hanna Olszewska z siedzibą przy Narcyzowa 6, 87-300 Brodnica (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@olszewscy.nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu