Brodnica

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
400 000 PLN
Powierzchnia
3 995 m2

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3995 m, położona na terenie miasta Brodnica przy ulicy Sikorskiego w odległości 160 m od drogi krajowej w sąsiedztwie nowej zabudowy wielorodzinnej oraz istniejącej zabudowy jednorodzinnej. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną z kostki polbruk i w części z płyt betonowych w odległości 160 m od asfaltu. Dla działki nie ma aktualnego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną. Nieruchomość położona w odległości 2,3 km od centrum miasta, 1,3 km od szkoły podstawowej i przedszkola. Przy działce przebiega sieć energetyczna i wodociągowa. W głównej drodze ulicy Sikorskiego oddalonej o 160 m przebiega sieć energetyczna, wodociągowa, kanalizacyjna, gazowa i telekomunikacyjna.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Odl. od centrum miasta [km]: 2.3
  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
  • Typ ulicy/drogi: Utwardzona
Hanna Olszewska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Szacowanie i Obrót Nieruchomości Hanna Olszewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Szacowanie i Obrót Nieruchomości Hanna Olszewska z siedzibą przy Narcyzowa 6, 87-300 Brodnica (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@olszewscy.nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu