Bratian

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
9 900 PLN
Powierzchnia
4 300 m2

Łąka położona bezpośrednio przy rzece Drwęca w miejscowości Bratian w odległości 3 km od miasta Nowe Miasto. Nieruchomość nie ma uregulowanego dostępu do drogi publicznej. Zgodnie z ewidencją gruntów nieruchomość skład się z dwóch działek o powierzchni 0,4000 ha i 0,0300 ha, działki stanowią zgodnie z ewidencja gruntów nieużytek. Dla przedmiotowych działek nie ma miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Brak jest możliwości zabudowy z uwagi na bezpośrednie sąsiedztwo rzeki.

  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Brak drogi
Hanna Olszewska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Szacowanie i Obrót Nieruchomości Hanna Olszewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Szacowanie i Obrót Nieruchomości Hanna Olszewska z siedzibą przy Narcyzowa 6, 87-300 Brodnica (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@olszewscy.nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu