Brodnica

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
429 000 PLN
Powierzchnia
91,65 m2
Liczba pokoi
5
Piętro
1

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie stanowiące całe piętro w kamienicy o powierzchni 91,65 m2. Nieruchomość zlokalizowana w strefie centralnej miasta przy ul. Nad Drwęcą. Najbliższe sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa, po drugiej stronie ulicy znajduje się kładka piesza prowadząca do Biedronki przy ul. Mazurskiej. W odległości niecałych 200m od nieruchomości znajduje się galeria handlowa, rynek oddalony jest o około 300m.

W lokalu zostały wydzielone 4 nieduże mieszkania z przeznaczeniem na wynajem.
Mieszkanie nr 1 składa się z pokoju, kuchni i łazienki o łącznej powierzchni 19,59 m2.
Mieszkanie nr 2 składa się z pokoju z aneksem kuchennym i łazienki o łącznej powierzchni 17,50 m2.
Mieszkanie nr 3 składa się z pokoju z aneksem kuchennym i łazienki o łącznej powierzchni 22,64 m2.
Mieszkanie nr 4 składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i oddzielnej sypialni o łącznej powierzchni 26,17 m2.
Wejście do mieszkań z korytarza o pow. 5,75 m2.

Około 2 lata temu właściciel wykonał remont kapitalny mieszkań. Wykonane zostały podwieszane sufity z ociepleniem wełną mineralną. Okna wymienione są na PCV. Podłogi wykończone panelami, nowe drzwi wewnętrzne, łazienki od nowa urządzone, ściany i podłogi w łazienkach wykończone płytkami kompletnie wyposażone w nowe urządzenia, w każdej łazience nowa kabina prysznicowa, sedes i umywalka oraz pralka. W każdym mieszkaniu nowo urządzona kuchnia wyposażona w płytę indukcyjną oraz lodówkę. Ogrzewanie w mieszkaniach z mat na podczerwień rozłożonych na podłodze. Ciepła woda dla każdego mieszkania z indywidualnego bojlera elektrycznego. Dla każdego mieszkania zamontowane są podliczniki na prąd i wodę. Mieszkania w bardzo dobrym stanie technicznym, nie wymagają żadnych nakładów finansowych. Każde mieszkanie jest w pełni wyposażone w meble.

Budynek wybudowany został w 1888 roku z cegły czerwonej. Budynek jest w dobrym stanie technicznym, wymaga jednak odnowienia elewacji oraz klatki schodowej, które dawno nie były remontowane.

Mieszkanie idealne pod inwestycję, stopa zwrotu nie porównywalnie lepsza niż w mieszkaniach w nowym budownictwie gdzie w podobnej cenie można kupić 50m2. Miesięczny czynsz możliwy do uzyskania z wynajmu 4 mieszkań przekracza 4000 zł. Można również przeznaczyć nieruchomość na wynajem krótkoterminowy jako nieduży hostel.

Wynagrodzenie pośrednika w całości pokrywa sprzedający, kupujący nie płaci żadnej prowizji.

  • Liczba balkonów: 1
  • Komórka: Tak
  • Dostępne w okolicy: Bazarek, Żłobek, Gimnazjum, Sklep, Plac zabaw, Kościół, Bar, Apteka, Szkoła, Przedszkole, Park, Rzeka, Fitness, Bank, Restauracja, Centrum handlowe, Przychodnia lekarska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Rzeka, Panorama miasta
Hanna Olszewska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Szacowanie i Obrót Nieruchomości Hanna Olszewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Szacowanie i Obrót Nieruchomości Hanna Olszewska z siedzibą przy Narcyzowa 6, 87-300 Brodnica (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@olszewscy.nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu