Grodziczno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
900 000 PLN
Powierzchnia
966 m2

Prezentujemy Państwu do sprzedaży kompleks obiektów produkcyjno-magazynowych pełniących aktualnie funkcję ubojni z częścią socjalno-biurową wraz z obiektami towarzyszącymi tj.: budynkiem warsztatowo magazynowym, budynkiem punktu skupu żywca z częścią magazynową, budynkiem magazynu paliw i magazynem odpadów o łącznej powierzchni użytkowej 966 m2.
Nieruchomość o powierzchni gruntu 5000 m2 jest korzystnie położona w centrum gminnej wsi Grodziczno z dwoma zjazdami z dróg asfaltowych, jeden zjazd od zachodniej strony, drugi zjazd od wschodniej strony w odległości 50 m od drogi wojewódzkiej nr 538 (droga wojewódzka łącząca Radzyń Chełmiński z Rozdrożem. W Nowym Mieście Lubawskim łączy się z DK15, która zapewnia dojazd w stronę Torunia i Ostródy). Nieruchomość jest oddalona o 10 km od miasta Lubawa i 12 km od miasta Nowe Miasto Lubawskie.
Z racji swojej korzystnej lokalizacji i dogodnego dojazdu nieruchomość idealnie nadaję się pod bazę transportową lub na cele produkcyjno-magazynowe.
Budynki wybudowane zostały w latach 90-tych i 70-tych, ściany murowane, dachy kryte w części blachą trapezową w części papą. Stan techniczny budynków dobry. Część produkcyjno-magazynowa wykończona zgodnie z wymogami do produkcji żywności tj. ściany i podłogi wykończone płytkami, elementy wyposażenia ze stali nierdzewnej.
Zapraszam do umówienia się na oględziny.

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Szerokość działki (mb.): 90
  • Długość działki (mb.): 55
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dojazd dla TIRów: Tak
  • Plac manewrowy: Tak
Hanna Olszewska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Szacowanie i Obrót Nieruchomości Hanna Olszewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Szacowanie i Obrót Nieruchomości Hanna Olszewska z siedzibą przy Narcyzowa 6, 87-300 Brodnica (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@olszewscy.nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu