Gutowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
700 000 PLN
Powierzchnia
104 632 m2

Działka rekreacyjna o powierzchni 10,4632 ha, położona w otoczeniu lasów, zapewniająca ciszę i spokój, w pobliżu działki znajduje się Uroczysko Leźno oraz ranczo turystyczne. Dojazd drogą asfaltową w odległości 7 km od gminnej wsi Bartniczka oraz 20 km od miasta Brodnica. Na działce znajduje się niewielki staw z możliwością powiększenia oraz struga Samionka. Działka jest w większości porośnięta lasem olchowym, sosnowym i brzozowym, drzewostan w większości 70 letni, występują również pojedyncze dęby. Na działkę nie były wydane warunki zabudowy, brak jest miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, zgodnie ze studium uwarunkowań przedmiotowa działa położona jest na terenie rolnym i leśnym.

  • Aranżacja działki: Strumyk, Drzewa, Oczko, Staw
  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Hanna Olszewska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Szacowanie i Obrót Nieruchomości Hanna Olszewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Szacowanie i Obrót Nieruchomości Hanna Olszewska z siedzibą przy Narcyzowa 6, 87-300 Brodnica (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@olszewscy.nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu