Brodnica

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
385 000 PLN
Powierzchnia
61,17 m2
Piętro
Parter

Lokal usługowy o powierzchni 61,17 m2 położony w ścisłym centrum Brodnicy. Lokal znajduje się na parterze w Pasażu przy Bocianiej Wieży wybudowanym w 2017 roku. Lokal wykończony w wysokim standardzie, wyposażony w klimatyzację, system nagłośnienia, monitoringu oraz oświetlenie sufitowe led. Lokal składa się z sali sprzedaży z dużą witryną oraz zaplecza socjalnego z wc. Opłaty za media 400-700 zł m-c (oprócz prądu). Lokal jest obecnie wynajmowany na długi okres z 6 miesięcznym terminem wypowiedzenia. Cena sprzedaży 385 000 zł netto.

Hanna Olszewska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Szacowanie i Obrót Nieruchomości Hanna Olszewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Szacowanie i Obrót Nieruchomości Hanna Olszewska z siedzibą przy Narcyzowa 6, 87-300 Brodnica (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@olszewscy.nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu