Lidzbark

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
239 000 PLN
Powierzchnia
53,25 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
Parter

Mieszkanie położone na parterze w ładnym bloku II piętrowym wybudowanym w 2000 roku. Budynek kryty blachodachówką, ocieplony z odnowioną elewacją. Mieszkanie z dużymi witrynami od strony ulicy, może być wykorzystywany również na cele usługowe. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe przed budynkiem. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju o powierzchni użytkowej 53,25 m2, dodatkowo pomieszczenia przynależne na parterze i w piwnicy o powierzchni 35,13 m2 w tym: klatka schodowa na parterze o pow 4,075 m2, klatka schodowa w piwnicy o pow. 6,70 m2, korytarz w piwnicy o pow. 5,21 m2, magazyn w piwnicy o pow. 8,78 m2, wc w piwnicy o pow, 1,80 m2, kotłownia gazowa w piwnicy o pow. 6,01 m2. Łączna powierzchnia mieszkania 89,63 m2. Wysokość pomieszczeń w piwnicy 2,23 m. Piwnicę można zaadaptować na niewielkie mieszkanie. Podłogi na parterze i w piwnicy wykończone płytkami. Centralne ogrzewanie parteru i piwnicy z kotłowni gazowej usytuowanej w piwnicy, grzejniki purmo. Łazienka na parterze wyposażona w wannę, sedes i umywalkę. Wc w piwnicy wyposażone w sedes i umywalkę. Lokal jest wykorzystywany jako mieszkanie, natomiast przeznaczenie lokalu w księdze wieczystej jest: lokal niemieszkalny (handlowy). Na życzenie kupującego, właściciel może zmienić sposób użytkowania lokalu na cele mieszkalne na koszt właściciela.
Jest możliwość wynajęcia lokalu, czynsz 800 zł.

  • Piwnica: Tak
  • Liczba miejsc parkingowych naziemnych: 1
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Hanna Olszewska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Szacowanie i Obrót Nieruchomości Hanna Olszewska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Szacowanie i Obrót Nieruchomości Hanna Olszewska z siedzibą przy Narcyzowa 6, 87-300 Brodnica (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@olszewscy.nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu